TÁTO WEBOVÁ STRÁNKA POUŽÍVA COOKIES. ZATVORENÍM TOHTO OZNÁMENIA ALEBO POUŽÍVANÍM TEJTO STRÁNKY VYJADRUJETE SÚHLAS S POUŽÍVANÍM SÚBOROV COOKIES.

Dodanie tovaru

Tovar doručujeme kuriérskou službou na Vami uvedenú dodaciu adresu alebo si ho môžete prevziať na našom odbernom mieste.  

Ak máme tovar na našom sklade, doručíme Vám ho najneskôr do 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. V prípade, že objednaný tovar sa nachádza na centrálnom sklade alebo na sklade dodávateľa/výrobcu oznámime Vám najbližší možný termín dodania alebo v prípade vášho nesúhlasu s dodacím termínom navrhneme vhodnú alternatívu.

Bežné hodiny doručenia sú v pracovných dňoch od 8:00 do 18:00 hod.

Poplatky za doručenie

Kuriérskou službou v celej SR + ČR do 10 kg 3,90 €
Kuriérskou službou v celej SR + ČR nad 10 kg 9,98 €
Kuriérskou službou v celej SR nad 40 kg alebo objemné balíky 15,90 €
Kuriérskou službou v celej SR nad 75 kg alebo objemné balíky 19,90 €
Kuriérskou službou v celej SR nad 100 kg alebo objemné balíky 34,90 €
Kuriérskou službou pri platbe za tovar nad 75 €0 €

V prípade, že vás kuriér nezastihne na dodacej adrese, oznámi Vám to doručovacím lístkom do Vašej schránky na ktorom je uvedený telefonický kontakt, ktorý použijete za účelom dohodnutia náhradného termínu dodania.

V prípade niektorých skupín produktov (tovar nad 50kg a tovar väčších rozmerov) si vyhradzujeme právo zmeniť cenu za dodanie tovaru kuriérskou službou, o čom Vás budeme predtým telefonicky informovať a vyžiadame si Váš súhlas.

V prípade poškodenia spíšte s pracovníkom kuriérskej služby protokol o škode a tovar nepreberajte. Následne nás o tom informujte emailom na info@sportdoor.sk alebo telefonicky na tel. 0907 281 911