TÁTO WEBOVÁ STRÁNKA POUŽÍVA COOKIES. ZATVORENÍM TOHTO OZNÁMENIA ALEBO POUŽÍVANÍM TEJTO STRÁNKY VYJADRUJETE SÚHLAS S POUŽÍVANÍM SÚBOROV COOKIES.

Expedičné stany

Odolné stany z rady Extreme sú vhodné aj do najnáročnejších poveternostných podmienok. Nepriaznivé počasie zvládajú bez problémov.

Prvú produktovú líniu predstavuje rada stanov EXTREME, ktorá je svojim vybavením a parametrami vhodná aj do najnáročnejších prírodných a poveternostných podmienok. Stany z tejto rady sú určené nielen pre expedície a vysokohorskú turistiku, ale uspokoja každého cestovateľa, ktorý vyžaduje špičkovú kvalitu a moderné materiály. Stany v tejto rade majú duralovú vonkajšiu konštrukciu, ktorá zaisťuje ľahkú stavbu aj v nepriaznivom počasí – silnom vetre či daždi. Vysoký vodný sťĺpec použitého materiálu zaručuje pohodlný spánok v suchu aj pri prudkom daždi či snehu. Pre použitie v zime sú stany EXTREME vybavené snehovými goliermi. Stany rady EXTREME boli testované v tých najnáročnejších podmienkach – od ľadových Himlájí, cez veterné Alpy, až po piesky severoafrickej Sahary. Ich prednosti však oceníte aj pri bežnom kempovaní.

Položiek:
Zoradiť podľa:

Stan Husky BROM 3 ‼️-10% ZĽAVA s kódom HUSKY10‼️

POPIS Novinka v rade Extreme Lite pre 3 nocľažníkov. Stan je špecifický ..

152,90€ Bez DPH: 152,90€

Stan Husky BRONY 3 ‼️-10% ZĽAVA s kódom HUSKY10‼️

POPIS Stan Brony predstavuje novinku v rade Extreme Lite s konštrukciou ..

179,90€ Bez DPH: 179,90€

Stan Husky FLAME 2 červený ‼️-10% ZĽAVA s kódom HUSKY10‼️

POPIS Dvojplášťový samonosný stan s vonkajšou konštrukciou. Stan Flame ..

179,90€ Bez DPH: 179,90€

Stan Husky FLAME 2 zelený ‼️-10% ZĽAVA s kódom HUSKY10‼️

POPIS Dvojplášťový samonosný stan s vonkajšou konštrukciou. Stan Flame ..

179,90€ Bez DPH: 179,90€